درباره نادی کالا

ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم که با تمرکز بر روی افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش، در سال 1400 کار خود را شروع کردیم و توانسته ایم با هدف افزایش فروش کسب و کار های خانگی و فروشگاه های خرد، شبکه ای از همکاران ارزشمند و توانا را گرد هم آوریم و تاکنون به خواست قوه الهی به بیش از 500 زیر مجموعه دست یافته ایم.

30000 +

همکار فعال

100000 +

سفارش موفق

5000 +

فروشگاه زیرمجموعه

13 سال

تجربه کسب و کار آنلاین

داستان ما

شروع یک کسب و کار عالی

نادی کالا با شروع کسب و کار آنلاین افتخارات بسیاری را در کنار همکارانش رقم زده است. درواقع بزرگترین ارزش و دارایی ما شما همکارانی هستید که توانسته ایم برای پیشبرد اهداف اقتصادی فروشندگان محترم بستر تبلیغاتی و توسعه کسب و کار اینترنتی به وسعت ایران زمین به وجود آوریم تا بتوانید بدون دغدغه یک فروشگاه آنلاین کاملاً رایگان داشته باشید و بتوانید از فروش محصولات پورسانت دریافت کنید.

We are nadikala

تجربیات

آنچه همکاران درباره ما می گویند!

حسین فراهانی

همکار اینستاگرام

چند وقتی بود که یک پیج 2000 فالووری داشتم که ازش استفاده نمی کردم. آشنایی با نادی کالا باعث شد بتونم دوباره کسب و کارم رو فعال کنم و الان فالوورهام به بیش از 8500 رسیده و بدین واسطه فروش خوبی دارم.

حسین فراهانی

مهین غلامی

همکار دیوار و باسلام

پشتیبانی و مدیریت دلسوز باعث شد تا بتونم به یک فروشنده تبدیل شوم. اولش اصلا انتظار فروش بالا نداشتم اما کم کم با افزایش فروش در باسلام و بالارفتن امتیاز غرفه ام توانسته ام تا کسب و کار آنلاین خودم را داشته باشم. ممنون

مهین غلامی

سعید عشقی

همکار اینستاگرام و سایت

کار با نادی کالا تجربه خوبی بوده برام. در واقع فکر میکنم من از همکاران اولیه سیستم همکاری در فروش نادی کالا هستم و خب در این مدت پیشرفت فروشگاه خودم و همچنین نادی کالا رو به چشم دیدم و به نظرم تلاش خوبی برای افزایش فروش وب مستران دارند.

سعید عشقی