سوالات متداول

همکاری در فروش یا affiliate marketing، یک روش کسب درآمد اینترنتی است که می توانید با آن درآمد بالایی داشته باشید. در این شیوه کسب درآمد آنلاین، شما محصولات مجموعه دیگری را تبلیغ کرده و به ازای هر خرید از طریق فعالیت های شما، کمیسیون دریافت می کنید. به عبارتی دیگر شما در افیلیت مارکتینگ، یک بازاریاب هستید و به همین دلیل است که به آن بازاریابی واسطه ای نیز می گویند.

بله، قدم اول در سیستم همکاری در فروش نادی کالا ایجاد یک فروشگاه اختصاصی است. شما می توانید با استفاده از ساب‌دامنه رایگان؛ فروشگاه خود را ایجاد کرده و بر روی فروشگاه اصلی با خیالی آسوده فروش خود را آغاز کنید.

ثبت نام در سیستم همکاری در فروش نادی کالا کاملا رایگان است. از طرفی دیگر کلیه موارد مربوط به مشتری شامل تهیه محصولات، ارسال آن ها به مشتری و همچنین کلیه خدمات پس از فروش به عهده نادی کالا است. با این حساب شما برای فعالیت در سیستم همکاری، به سرمایه اولیه نیاز نخواهید داشت و می توانید کار خود را تنها با دسترسی به شبکه های اجتماعی و یک تلفن همراه، شروع کنید. به عنوان نمونه همکاران زیادی در سیستم همکاری نادی کالا از طریق همکاری در فروش اینستاگرام و روبیکا، درآمدهای خوبی دارند و بدون سرمایه اولیه فعالیت خود را شروع کرده اند.

بسیار سادست! با چند کلیک ساده ثبت نام کنید، فروشگاه اختصاصی خودتان را ایجاد کنید، بنرها، پستها و کاورهای تبلیغاتی محصولات را از طریق ربات تلگرامی به آدرس nadihamkari_bot@ دریافت کنید، با استفاده از پست ها و کاورهای تبلیغاتی، محصولات را به مشتریان خود معرفی کنید. با فروش هر محصول پورسانت آن را دریافت کنید. اگر می خواهید در رسانه هایی مثل اینستاگرام یا تلگرام نیز تبلیغ کنید ربات ما؛ پا به پای شما بنر ها و تبلیغات محصولات را آماده خواهد کرد و کار بسیار آسانی برای این امر دارید.

شما جدا از فروش محصولات می توانید به عنوان همکار در فروش؛ سیستم نادی همکاری را به دیگران معرفی کنید. از این طریق تا زمانی که زیرمجموع شما فروش انجام میدهد بر اساس رتبه بندی ای که در آن قرار دارید بین 10 تا 15 درصد از پورسانت همکار معرفی شده را خواهید داشت.

سیستم ما برای اشخاصی که دارای سایت یا کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام هستند طراحی شده است، اما اشخاصی که این امکانات را ندارند هم می توانند در سیستم عضو شده و در سایت های تبلیغ رایگان (همچون دیوار، شیپور، باسلام، روبیکا، بله) و ... به معرفی و فروش محصولات بپردازند.

حتی اگر در یک شغلی سنتی و ثابت مشغول به کار هستید اما ایده کسب درآمد از اینترنت را در سر دارید، عضویت در سیستم نادی همکاری می‌تواند به عنوان شغل دوم برای شما چاره‌ساز باشد. کسب درآمد در خانه واقعا خیلی ساده است. اگر خانه‌دار هستید و زمان زیادی را غیرمفید به هدر می‌دهید، اگر دانشجو و یا دانش آموز هستید و قصد دارید از فعالیت خود در شبکه‌های اجتماعی و فضای دیجیتال درآمدزایی کنید، این سیستم مشارکت در فروش می‌تواند به میزان پشتکار و تلاشتان برای شما درآمدزایی کند.

در سیستم نادی همکاری برای کمک به فروش بازاریاب، تصاویر محصولات در سایزهای مختلف با توجه به رسانه فروش همکار و همچنین برای سهولت در ثبت سفارش توسط مشتری انواع روش های ثبت سفارش در نظر گرفته شده است. شما می توانید با مراجعه به ربات تلگرامی سیستم نادی همکاری @nadihamkari_bot با در نظر گرفتن نوع فضای تبلیغاتی؛ بنر مناسب و همچنین شیوه ثبت سفارش توسط مشتری را انتخاب کنید.

اطلاعیه های سیستم همکاری (اخبار، بروزرسانی ها، لیست محصولات جدید و ...) از طریق کانال تلگرامی نادی همکاری به آدرس @nadihamkari و یا در صورتی که از ربات تلگرامی همکاری استفاده می کنید برای شما ارسال می شود. 

درصورتی که شما بنر محصولات و یا لینک ثبت سفارش محصولات را از پنل همکاری و یا بات همکار و یا از فروشگاه اختصاصی خودتان دریافت کنید تمامی سفارشات ثبت شده توسط مشتری داخل پنل همکاری شما قابل مشاهده است و درصورت موفق آمیز بودن سفارش، کمیسیون آن برای شما محاسبه میشود.

به بخش ایجاد فروشگاه جدید در سیستم همکاری بروید و از آنجا آدرس دامنه شخصی خود را وارد کنید. برای ست شدن؛ DNS های دامنه شخصی وارد تنظیمات دامنه ی خود شوید و نیم سرورها را به ( irns1.netafraz.com - irns2.netafraz.com ) تغییر دهید.

وارد بخش محصولات در سیستم پنل مدیریت نادی همکاری شوید، در آنجا نام محصول و درصد پورسانت، مبلغ پورسانت به تومان قابل مشاهده است.

در صورت تایید و ارسال شدن یک سفارش، با توجه به درصد ارسال شده و امتیاز گروه‌بندی شما؛ بین 5 تا 75 درصد در مرحله اول به کیف پول سیستم همکاری افزوده خواهد شد و پس از وصول شدن سفارش (حداکثر یک هفته پس از ارسال سفارش مشتری) مابقی کمیسیون نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

از طریق سیستم همکاری نادی کالا و بخش مالی یا از طریق ربات تلگرامی سیستم همکاری میتوانید درخواست واریز وجه کمیسیون دهید.

واریز کمیسیون، حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت درخواست صورت می گیرد.

در بخش تنظیمات و گزینه مالی می توانید مشخصات حساب بانکی خود را وارد نمایید. به یاد داشته باشید مشخصات حساب بانکی باید با نام همکار که در پنل ثبت شده است یکسان باشد.

مارا در کانال تلگرامی نادی همکاری به آدرس t.me/nadihamkari دنبال کنید.