آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان

ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان با سیستم همکاری در فروش نادی کالا

داشتن یک فروشگاه آنلاین رایگان با امکاناتی نظیر آدرس اینترنتی دلخواه، بدون نیاز به سرمایه، با تنوع اجناس بالا، ارسال رایگان، دارای نماد اعتماد الکترونیک، … همگی امکاناتی است که از طریق سیستم همکاری در فروش نادی کالا مهیا است.

در مقاله قبلی -آموزش ثبت نام در سیستم همکاری در فروش نادی کالا خدمتتان ارائه کردیم. حال به سراغ آموزش ساخت فروشگاه آنلاین در این سیستم می رویم اما قبل از آن به این مسئله میپردازیم که چرا نیاز است یک فروشگاه جدید در سیستم نادی همکاری ثبت نمایید.

جهت ساخت راحت، سریع و رایگان فروشگاه اینترنتی خود؛ میتوانید ویدیو زیر را مشاهده کنید:

چرا نیاز به ساخت یک فروشگاه مجزا است؟

در واقع شما پس از تبلیغات در شبکه های اجتماعی که بستر فروش در آنها با کمک بنر ها و ویدیوهای تبلیغاتی ای که در اختیارتان قرار داده ایم فراهم کرده ایم، این نیاز به وجود می آید که سفارشتان به نحوی ثبت گردد که در پنل مدیریت سیستم همکاری شما قابل پیگیری باشد و پورسانت سفارش برای شما لحاظ گردد. به همین منظور به رایگان می توانید حداقل یک فروشگاه در سیستم همکاری در فروش با نام برند خودتان به ثبت برسانید تا مشتریان خود را جهت ثبت سفارش به آدرس مجزا و اختصاصی خودتان وارد کنید یا خودتان در شبکه های اجتماعی با مشتری ارتباط بگیرید و در فروشگاه خودتان اقدام به ثبت سفارش برای مشتریتان نمایید.

 

آیا محصولات فروشگاه من با فروشگاه اصلی نادی کالا متفاوت است؟

خیر؛ در واقع فروشگاه شما قدرت گرفته از سیستم همکاری نادی کالا است این بدان معنی است که همه محصولات نادی کالا در فروشگاه شما قابل مشاهده است و ما کار تولید محتوا برای محصولات (عکس برداری، تولید ویدیو و …) ، بروزرسانی پوسته وبسایت و رفع ایرادات احتمالی فروشگاهتان را انجام میدهیم و شما میتوانید در بالا فروشگاه خودتان نشان برند خود را قرار دهید تا به برند سازی کسب و کارتان کمک کند که به توضیحات در خصوص ساخت اولین فروشگاه همراهتان هستیم.

فروشگاه های رایگان ساخته شده در نادی کالا

 

1. ورود به پنل مدیریت سیستم همکاری در فروش تا صفحه ایجاد فروشگاه جدید

با ورود به این صفحه و وارد کردن اطلاعات ورود به پنل (نام کاربری و رمز عبور) صفحه نخست پنل همکاری را مشاهده خواهید کرد.

برای ساخت فروشگاه جدید کافی است به منو سمت راست که با علامت دکمه منو مشخص شده وارد شوید بر روی دکمه فروشگاه های من کلیک کنید

 

2.صفحه فروشگاه ها

سپس بعد ازورود به صفحه فروشگاه های من بر روی دکمه ساخت فروشگاه جدید کلیک کنید.

 

3. صفحه ایجاد فروشگاه جدید

صفحه ایجاد فروشگاه آنلاین رایگان جدید

 

عنوان سایت:

  1. در واقع نام فروشگاه شما است که در آدرس اینترنتی فروشگاهتان قرار میگیرد و میتواند با متن “فروشگاه آنلاین …”، “فروشگاه …” که درواقع سه نقطه (…) نام برند فروشگاهتان است و بهتر است به زبان فارسی وارد شود.
  2. دامنه یا ساب دامین؟
    در صورتی که شما از قبل مالک یک دامنه اینترنتی (ir,com,net,shop,…) هستید میتوانید بر روی گزینه دامنه کلیک کنید و دامنه خود را بدون نیاز به www و https:// وارد کنید (yourshop.com) در این حالت باید از پشتیبانی سروری که دامنه را از آنجا خریداری کرده اید بخواهید؛ دی ان اس (dns) های دامنه شما را بر روی ns1.nadihamkari.com و ns2.nadihamkari.com ست کند.

ساب دامین یک آدرس اینترنتی رایگان از نادی کالا می باشد که درواقع آدرس اینترنتی فروشگاه شما است که به صورت انگلیسی وارد می شود، فاصله (اسپیس) ندارد و بدون علامت های (!@#$-_…) می باشد.

پیشنهاد می شود عنوان و ساب دامین با یکدیگر تناسب داشته باشند مثلا اگر نام فروشگاه شما “یورشاپ” است، سابدامین را yourshop یا اسم متناسب با نام فروشگاه انتخاب کنید که در آخر آدرس اینترنتی رایگان فروشگاه شما به صورت می باشد.

3. انتخاب لوگو فروشگاه:

لوگو در واقع آرم/نشان برند شخصی فروشگاه شما است و به آن هویت می بخشد. نادی کالا در اینجا 3 لوگو پیشفرض قرار داده که شما می توانید در صورتی که فروشگاه شما قبل از آن دارای لوگو خاصی است (اندازه طول 205 و ارتفاع 60 پیکسل) آدرس آن را بارگزاری کنید.

لوگو فروشگاهتان در بالا سایت قرار میگیرد و بر روی فاکتور فروشتان به دست مشتری می رسد.

پس از انجام تغییرات انجام شده نیاز است تا بر روی دکمه “ثبت فروشگاه” کلیک کنید که پس از آن با پیام سبز رنگ “فروشگاه شما با موفقیت ساخته شد” مواجه شوید.

ساخت موفق فروشگاه جدید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *