اشتباهات افیلیت مارکتر ها | معرفی 9 اشتباه رایج در افیلیت مارکتینگ

اشتباهات افیلیت مارکتینگ

در این مطلب به بررسی اشتباهات افیلیت مارکترها می پردازیم. این مقاله با ارائه نکات عملی و توصیه‌های کاربردی، به افراد مشغول در این حوزه کمک می‌کند تا از این اشتباهات پیشگیری کنند و به بهترین شکل از ابزارها و روش‌های افیلیت مارکتینگ استفاده کنند. با اجتناب از این اشتباهات رایج، می توانید شانس موفقیت خود را در بازاریابی وابسته افزایش دهید.

افیلیت مارکتینگ می تواند راهی پرسود برای کسب درآمد آنلاین باشد، اما بدون چالش نیست. بسیاری از افراد با امید زیادی وارد بازاریابی پورسانتی می شوند، اما متوجه می شوند که مرتکب برخی اشتباهات اساسی شده اند که مانع پیشرفتشان شده است. خبر خوب این است که بسیاری از این اشتباهات زمانی که از آنها آگاه باشید به راحتی قابل رفع هستند. با یادگیری نحوه شناسایی و اجتناب از این دام ها، می توانید استراتژی بازاریابی پورسانتی خود را بهینه کنید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

9 اشتباه رایج از اشتباهات افیلیت مارکتر ها عبارتند از:

 1. انتخاب محصول نامناسب یکی از بزرگترین اشتباهات افیلیت مارکتر ها

انتخاب محصول نامناسب، اولین اشتباه افیلیت مارکترها است. انتخاب محصولی که به آن علاقه ندارید یا محصولی که واقعا نمی‌شناسید و دانش کافی در مورد آن ندارید یا انتخاب محصولاتی که در بازار اشباع شده هستند. تمرکز فقط بر روی کمیسیون بالا به جای کیفیت محصول و عدم توجه به نیاز و سلیقه مخاطبان می توانند در این دسته از اشتباهات قرار بگیرند. اگر محصولی را انتخاب کنید که کمیسیون پایینی دارد، حتی در صورت افزایش فروش در افیلیت مارکتینگ ، درآمد قابل توجهی کسب نخواهید کرد.

 1. عدم تولید محتوای باکیفیت مانعی بزرگ در مسیر موفقیت افیلیت مارکترها

دلایل متعددی برای عدم تولید محتوای باکیفیت وجود دارد. بسیاری از افیلیت مارکترها مهارت های لازم برای تولید محتوای جذاب و آموزنده را ندارند و اقدام به جعل کپی کردن محتوا از منابع دیگر می کنند. محتوای شما باید با محصول و همچنین نیازها، سلیقه و علایق مخاطبانتان تناسب داشته باشد. عدم خلاقیت و اصالت در تولید محتوا و عدم انتشار محتوا در پلتفرم های مناسب می تواند یکی از اشتباهات متداول افیلیت مارکترها باشد.

بزرگترین اشتباهات متداول افیلیت مارکترها

بزرگترین اشتباهات متداول افیلیت مارکترها

 1. عدم تمرکز بر روی یک نیچ خاص یک اشتباه رایج در افیلیت مارکتینگ

نیچ به یک حوزه تخصصی خاص در بازاریابی اشاره دارد. عدم تمرکز بر روی یک نیچ خاص یکی دیگر از اشتباهات افیلیت مارکتر ها است. بسیاری از افیلیت مارکترها از مزایای تمرکز بر روی یک حوزه خاص آگاه نیستند. برخی هم از اینکه با تمرکز بر روی یک نیچ خاص، خودشان را محدود کنند، می ترسند. تمرکز بر روی یک نیچ خاص نیازمند یادگیری و تخصص در آن حوزه است که برخی از افراد تمایل به انجام آن ندارند. اما برای تبلیغ محصولات متنوع در حوزه های مختلف تلاش نکنید و بر تخصص و برندسازی در یک زمینه خاص متمرکز باشید.

 1. عدم استفاده از ابزارهای مناسب

عدم استفاده از ابزارهای تحلیل و ردیابی، ابزارهای اتوماسیون و ابزارهای تبلیغاتی مناسب یکی دیگر از اشتباهات افیلیت مارکتر ها است. ابزارهای متعددی در دنیای بازاریابی وابسته وجود دارند که می توانند به افیلیت مارکترها در انجام وظایف و افزایش شانس موفقیت ‌شان کمک کنند. بسیاری از افیلیت مارکترها از وجود بهترین ابزار های افیلیت مارکتینگ که می توانند به آنها کمک کنند، آگاه نیستند. استفاده از ابزارهای جدید نیازمند یادگیری و صرف زمان است که برخی از افراد تمایلی به انجام آن ندارند.

 1. عدم صبر و حوصله یکی از بزرگترین اشتباهات افیلیت مارکترها

عدم تصور درست و عدم درک ماهیت بلندمدت بازاریابی وابسته، توقع کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ بدون تلاش و به سرعت، ناامیدی و تسلیم شدن در صورت عدم موفقیت زودهنگام جزو اشتباهات افیلیت مارکتر ها محسوب می شود. بازاریابی وابسته یک فرآیند بلندمدت است و به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد. بسیاری از افیلیت مارکترها به دلیل عجله کردن و عدم صبر و حوصله، در این مسیر شکست می خورند. بسیاری از افراد تصور می کنند که می توانند از طریق بازاریابی وابسته به سرعت ثروتمند شوند.

9 اشتباه رایج از اشتباهات افیلیت مارکتر ها

9 اشتباه رایج از اشتباهات افیلیت مارکتر ها

 1. عدم تعهد به یادگیری

یادگیری یک فرآیند مداوم و همیشگی است و در دنیای بازاریابی وابسته نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. عدم مطالعه و تحقیق در مورد بازاریابی وابسته، عدم دنبال کردن ترندها و روش های جدید و عدم ارتقای مهارت های خود جزو رایج ترین اشتباهات افیلیت مارکتر ها محسوب می شود. باید بدانید که افیلیت مارکترهای موفق به طور مداوم در حال یادگیری و ارتقای مهارت های خود هستند.

 1. عدم تمرکز بر روی سئو از اشتباهات همکاری در فروش

نادیده گرفتن سئو در تولید محتوا و ساخت وب سایت و عدم استفاده از کلمات کلیدی مناسب یکی دیگر از اشتباهات افیلیت مارکتر ها است. بسیاری از افیلیت مارکترها از مزایای سئو و تاثیر آن بر افزایش ترافیک و فروش آگاه نیستند. سئو می تواند فرآیندی پیچیده باشد و نیازمند دانش و تخصص است . اما باید بدانید که عدم بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو باعث می شود محتوای شما هر چقدر هم باکیفیت باشد، ولی باز هم دیده نشود. تمرکز بر روی سئو می تواند به افیلیت مارکترها در جذب ترافیک ارگانیک بیشتر به وب سایت خود و افزایش شانس موفقیت ‌تان کمک کند.

اشتباهات همکاری در فروش

اشتباهات همکاری در فروش

 1. عدم همکاری با سایر افراد

عدم همکاری با دیگر افیلیت مارکترها، صاحبان مشاغل و عدم استفاده از شبکه های اجتماعی و کاربر می تواند یکی از اشتباهات افیلیت مارکتر ها باشد. ترس از رقابت ، عدم اعتماد و عدم آگاهی از مزایای همکاری جزو دلایل متعدد برای عدم همکاری با سایر افراد است . با همکاری با سایر افراد و ارتباط موثر با مشتری ، می توانید به منابع و تخصص بیشتری دسترسی پیدا کنید. همچنین مخاطبان خود را گسترش داده و شانس موفقیت خود را در بازاریابی وابسته به طور قابل توجهی افزایش دهید.

 1. عدم ارزیابی و تجزیه و تحلیل تکنیک‌های مختلف همکاری در فروش یک اشتباه رایج در افیلیت مارکتینگ

عدم ردیابی عملکرد و نتایج، عدم تجزیه و تحلیل داده ها و عدم انجام آزمون و خطا برای بهبود نتایج یکی از متداول ترین اشتباهات افیلیت مارکتر ها می باشد. صرف نظر از روشی که افیلیت مارکتر برای انجام کارش انتخاب می‌کند، او بایستی نتایج کار خود را بسنجد. با تجزیه و تحلیل نتایج، افیلیت مارکتر می تواند نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و اقداماتی برای بهبود عملکرد خود انجام دهد.

اشتباهات رایج در افیلیت مارکتینگ

نکاتی برای اجتناب از اشتباهات رایج در افیلیت مارکتینگ

برای افزایش شانس موفقیت و اجتناب از اشتباهات رایج در افیلیت مارکتینگ چه نکاتی را باید در نظر داشت؟

با رعایت این نکات و اجتناب از اشتباهات افیلیت مارکتر ها، می توانید مسیر موفقیت خود را در بازاریابی وابسته هموارتر کنید.

 • محصولات یا خدماتی را انتخاب کنید که به آنها علاقه داشته، دانش کافی در مورد آنها دارید و با نیاز و سلیقه مخاطبان شما تناسب دارند.
 • محتوای خلاقانه، باکیفیت ، اصیل و مفید تولید کنید. محتوایی که با مخاطبان شما ارتباط برقرار کرده و به آنها در حل مشکل یا رسیدن به هدفشان کمک کند.
 • بر روی یک نیچ خاص تمرکز نمایید و در آن زمینه خاص تخصص پیدا کرده و دانش و تخصص خود را در آن حوزه به اشتراک بگذارید.
 • از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و تبلیغات پولی، محصولات یا خدمات خود را ترویج و تبلیغ کنید.
 • به یاد داشته باشید که بازاریابی وابسته یک فرآیند بلندمدت است و برای موفقیت در آن نیاز به صبر و حوصله و تلاش مداوم دارید.
 • دانش و تخصص خود را در زمینه بازاریابی وابسته افزایش دهید. روندها و روش های جدید را دنبال کرده و مهارت های خود را ارتقاء دهید.
 • با دیگر افیلیت مارکترها، صاحبان مشاغل و افراد فعال در شبکه های اجتماعی همکاری نمایید.
 • به طور مداوم عملکرد و نتایج خود را ردیابی و تجزیه و تحلیل کرده، تست و آزمایش انجام دهید و برای بهبود نتایج خود تلاش نمایید.
 • در مورد روابط خود با صاحبان مشاغل و نحوه کسب درآمد خود شفاف بوده و اطلاعات دقیق و صادقانه به مخاطبان ارائه دهید.

نادی همکاری: راهی آسان برای کسب درآمد در فضای مجازی

در ادامه مبحث اشتباهات افیلیت مارکتر ها به معرفی یکی از سایتهای همکاری در فروش می پردازیم. آیا به دنبال راهی برای کسب درآمد در فضای مجازی هستید؟ آیا می‌خواهید از طریق همکاری در فروش، به سود برسید؟ نادی همکاری راه‌حلی آسان و مطمئن برای شما است! نادی همکاری یک سایت همکاری در فروش است (https://nadihamkari.com/) که به شما امکان می‌دهد از طریق معرفی محصولات و خدمات دیگران، بدون نیاز به سرمایه‌گذاری و یا راه‌اندازی فروشگاه، کسب درآمد کنید. تنها با چند کلیک ساده می‌توانید به پلتفرم همکاری در فروش نادی کالا بپیوندید و از طریق معرفی محصولات و خدمات، پورسانت دریافت کنید. همین امروز به نادی همکاری بپیوندید و کسب درآمد از همکاری در فروش را آغاز کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *